Jak napiąć skórę, aby uzyskać młodzieńczy wygląd

kobieta

Wszyscy wiemy o poradach i sztuczkach przeciwstarzeniowych, takich jak noszenie SPF, utrzymywanie nawodnienia i nanoszenie kremów przeciwstarzeniowych, zanim jeszcze zaczniemy się starzeć, ale co z tym, gdy jest za późno?

Żałujemy, że spędzamy wiele godzin na słońcu bez kremów z filtrem i włączamy koktajle do naszego dziennego spożycia wody. Albo myślenie, że mamy wystarczająco dużo produktów w naszej codziennej pielęgnacji, więc działanie przeciwstarzeniowe może poczekać, aż tego potrzebujemy, w przeciwnym razie poważnie spóźnimy się dokądkolwiek się udamy.

Dr. Gabriela Clinic w Białym Dworze oferuje szybkie i skuteczne zabiegi napinające nawet najbardziej trudne obszary twarzy, aby uzyskać żywy, młodzieńczy wygląd, który chcesz zachować.

Wstrzykiwany lifting twarzy Glotox

Ulepsz swoją obecną rutynę Botox z Glotox – przełomową kombinacją mezoterapii i Botoxu. Mezoterapia odmłodzi skórę, aby przywrócić piękną, promienną i jędrną cerę, podczas gdy Botox zadziała na wygładzenie drobnych linii i zmarszczek poprzez zamrożenie mięśni twarzy – razem stanowią podwójne zagrożenie dla oznak starzenia.

Stosowana przez nas formuła Glotox jest jedną z najbardziej zaawansowanych dostępnych na rynku. Jest bogaty w składniki aktywne, w tym kwas hialuronowy, który przywraca nawilżenie i objętość w celu wypełnienia zwiotczałej skóry, 14 witamin stymulujących odnowę komórek, 24 aminokwasów pobudzających produkcję kolagenu i elastyny ​​oraz 2 przeciwutleniacze chroniące komórki przed uszkodzeniem. Czego chcieć więcej?

Ból: 2/10

Przestój: 0

Wyniki: zaczniesz widzieć efekty 3-4 dni po zabiegu, ale będzie się poprawiać do 1-2 tygodni

Jak często: 4-6 miesięcy

Podnoszenie nićmi PDO

Polega na wprowadzeniu w skórę maleńkich rozpuszczalnych nici wykonanych z polidioksanonu, lepiej znanego jako poliester, w celu natychmiastowego liftingu. Są one pokryte mikroskopijnymi zadziorami, które przyczepiają się do tkanki i ciągną skórę do pożądanej pozycji. Pod skórą zaczną wyzwalać produkcję kolagenu, elastyny ​​i kwasu hialuronowego w docelowym obszarze, aby uzyskać jeszcze pełniejszy wygląd, który z czasem się rozwinie.

Ból: 3/10

Przestój: 0

Wyniki: Natychmiastowe

Jak często: 6-9 miesięcy z bieżącymi wynikami do roku

Terapia światłem LED

Terapia światłem LED ujędrni i wygładzi Twoją skórę, a Ty poczujesz tylko ciepło na twarzy – smak lata przez cały rok bez ostrych promieni UV. Idealny dla tych, którzy lubią ciepło złotej godziny i szukają nieinwazyjnej alternatywy dla zmniejszenia obwisłej skóry.

Kolagen zapewnia strukturę skórze, a elastyna przywraca jej pierwotny stan. Problem polega na tym, że wraz z wiekiem ich tempo produkcji spada. Aby zwiększyć poziom kolagenu i elastyny, zalecamy plan leczenia czerwonymi i podczerwonymi diodami LED.

Czerwone diody LED stymulują produkcję kolagenu i elastyny, ponieważ celują i wzmacniają mitochondria, odpowiedzialne za sprawność komórek. Im silniejsze mitochondria, tym lepiej są w stanie wykonać. Diody LED na podczerwień są bezbarwne, ale robią to samo na głębszym poziomie, ponieważ mogą docierać głębiej w skórę. Połączenie czerwonej i podczerwieni diody LED nie pozostawi żadnej komórki nietkniętej.

Ból: 0/10

Przestój: bezpośrednio po zabiegu może wystąpić lekkie zaczerwienienie, które zniknie w ciągu kilku godzin

Wyniki: 1–2 tygodnie

Jak często: 4-6 tygodni

More
articles

Rozpocznij live czat
Dzień dobry, napisz do nas.