fala radiowa z ultradźwiękami

fala radiowa z ultradźwiękam

Jest to zabieg absolutnie rewolucyjny: pozwala modelować sylwetkę, zredukować tkankę tłuszczową oraz odmłodzić twarz. Urządzenie, którego używamy do wykonywania zabiegu, jako jedyne pozwala jednoczesne stosowanie fal ultradźwiękowych i kontrolowanego nagrzewania tkanki, co zapewnia jednolite pobudzenie cząsteczek. 

o zabiegu

W trakcie zabiegu odczuwa się przyjemne ciepło. Twarz, szyja i dekolt podzielone są na segmenty i każdy z nich opracowywany jest głowicą, która emanuje dualną energię wnikając w głębsze warstwy skóry. Rezultat? Gładsza i młodsza skóra, redukcja zmarszczek, zmniejszenie “worków” pod oczami, a w efekcie – efekt WOW! Zabieg zwiększa napięcie, produkcję nowego kolagenu i modeluje owal twarzy.  

Zabieg z falami radiowymi z ultradźwiękami skupia się na 3 zasadniczych krokach: reach – rozpoznanie, isolate – izolacja, deactivate – dezaktywacja. Takie działanie określa się w skrócie mianem technologii RID. Jego skuteczność potwierdziły liczne badania laboratoryjne i kliniczne. 

dla kogo jest zabieg

Jest to zabieg idealny dla osób z miejscowym nagromadzeniem się tkanki tłuszczowej. To innowacyjne urządzenie dające spektakularne efekty w postaci redukcji cellulitu (tak!), zmniejszenia obwodu ciała, ujędrnienia i wygładzenia skóry. Poprzez głowicę wybrany obszar ciała podgrzewany jest do temperatury ponad 40 stopni Celsjusza, co powoduje przyspieszenie procesów metabolizmu i rozbicie komórek tłuszczowych. Rozgrzanie oprócz rozbijania komórek tłuszczowych wpływa też na odbudowę kolagenu. 

efekty zabiegu

  • redukcja tkanki tłuszczowej i wysmuklenie sylwetki
  • młodsza i jędrniejsza skóra 
  • zwiększona produkcja kolagenu 
  • redukcja cellulitu
  • uniesienie i lifting piersi 

Efekty liftingu utrzymują się bardzo długo i można je zauważyć już po pierwszym zabiegu. Wygląd, struktura i napięcie skóry ulegają poprawie natychmiastowo. W miejscach poddanych zabiegowi widać także wyraźny ubytek tkanki tłuszczowej. Nasze pacjentki często powtarzają, że zabieg z falami radiowym iz ultradźwiękami to inwestycja w siebie przynosząca najbardziej pożądane, bo w pełni naturalne efekty. 

Rozpocznij live czat
Dzień dobry, napisz do nas.