Dr. Gabriela Mercik

loga firm

Witam w nowo otwartej Dr. Gabriela Clinic w Polsce

Lekarz, publicysta, światowej sławy wykładowca i trener z zakresu medycyny estetycznej. Jako pierwsza Polka jest właścicielką kliniki medycyny estetycznej w Londynie przy słynnej Harley Street
– Dr. Gabriela Clinic 56 Harley Street London.

Dr Gabriela Mercik

Dr. Gabriela Mercik

Z wiedzy i usług Dr. Gabriela Clinic korzystają członkowie rodzin królewskich, celebryci i VIP-y. Dr Mercik opracowała niechirurgiczny unikatowy zabieg liftingu twarzy i szyi, przy użyciu nici PDO i PLLA oraz za pomocą lasera 6D Fotona Er: YAG.

Dr Gabriela Mercik była nazywana w angielskiej prasie jako ‘’Golden Girl of Aesthetic Medicine’’, a krem na dzień z jej autorskiej linii kosmetyków znalazł się na liście ‘’IT LIST” 2018 Tatler UK , natomiast Dr. Gabriela Clinic została umieszczona na liście najlepszych miejsc medycyny estetycznej w UK w przewodniku Tatler w 2018 roku.

Beauty PDO Thread Lift, Little Black Dress Lift, Elephant Elbows Lift, 6D Platinum Laser Lift, No-Knife Eye Lift, A-List Procedure Of Choice czy Moonlight Dust Facial – to tylko kilka zwrotów, które za sprawą Dr Mercik weszły do procedur medycyny estetycznej w ostatnich kilku latach.

Dr Gabriela Mercik jest promotorem marki NewU Thread Series w Polsce i za granicą, gdzie szkoli z wykorzystania nici PDO w zabiegach medycyny estetycznej.

Aktualnie Dr Gabriela przyjmuje  w pięknym dworku w otoczeniu lasu i natury pod adresem Biały Dwór 23, 47-430 Rudy. gdzie można skorzystać z pełnego zakresu zabiegów oferowanych przez dr Gabrielę Mercik oraz jej zespoł, w tym zabiegów przy użyciu lasera 6D Fotona.

Odtwórz wideo

Zaufało nam wielu, zaufaj i Ty

Z wiedzy i umiejętności Dr. Gabrieli Mercik i jej zespołu korzystają członkowie rodzin królewskich, celebryci i VIP-y. Dr. Mercik opracowała niechirurgiczny unikatowy zabieg liftingu twarzy i szyi, przy użyciu nici PDO i PLLA oraz za pomocą lasera 6D Fotona Er: YAG.
Rozpocznij live czat
Dzień dobry, napisz do nas.