dr-Gabriela-harley-street-2a1-logo.png

zabiegi

Dr. Gabriela Clinic

U nas możesz zrealizować swoje medyczne i kosmetyczne potrzeby i marzenia. W przeciwieństwie do niektórych innych klinik – nie będziesz na “taśmie fabrycznej”. Nasza doświadczona dyrektor medyczna, doktor Gabriela Mercik, lub jeden z naszych ekspertów zapozna się z Tobą i poświęci Tobie niezbędny czas, by poznać Twoje potrzeby.

Zabieg 6D Platinum Lift Laser

6D Platinum Lift Laser to innowacyjna technologia odmładzania i liftingowania skóry. Laser medyczny nowej generacji pozwala nam na innowacyjne zagęszczenie skóry, pobudzenie i wytworzenie nowego kolagenu, zniwelowanie zmarszczek, uniesienie powiek, powiększenie ust, oraz inne bezoperacyjne metody zabiegów. Jego unikalny proces zabiegowy daje nam możliwość wykonywania szerokiego spektrum zabiegów zapewniających doskonałe wyniki bez skutków ubocznych i bólu. 

Kwas hialuronowy

Jest to zabieg, który wykonujemy za pomocą syntetycznego kwasu hialuronowego.

Preparat jest wysoce bezpieczny, ponieważ podawany kwas hialuronowy jest biozgodny z naszym organizmem co oznacza, że kwas hialuronowy występuje w naszej skórze naturalnie. Zabieg wypełniania polega na wstrzyknięciu do skóry właściwej kwasu hialuronowego, aby skutecznie uzupełnić jego niedobór, wypełnić zmarszczki, nadać skórze objętość, nawilżyć oraz wymodelować usta.

Preparat odpowiednio podany pod skórę daje natychmiastowe efekty zabiegowe. Preparat pobudza naturalną syntezę kwasu w skórze, pobudza naturalne procesy regeneracji.

Nici PDO 

Jest to zabieg, który wykonuje się za pomocą syntetycznych, monofilamentowych nici – włókien, które są wszczepiane pod skórę. Zaletą nici jest bardzo płynne przejście przez tkanki, dzięki czemu eliminuje się uszkodzenie struktur podczas zabiegu. Nici PDO stopniowo się rozpuszczają, dzięki czemu stymulują syntezę kolagenu oraz fibroblastów przez długi okres czasu. Zabieg zapewnia efekt liftingu, skóra jest gładka i napięta. 

Peeling Laserowy

Laserowy peeling skóry jest innowacyjnym zabiegiem wykonywanym za pomocą najnowszego lasera Fotona SP Dynamis. Peeling laserowy skóry daje nam nieporównywalne efekty zabiegowe w porównaniu do dotychczas nam znanych peelingów chemicznych i mechanicznych. Efekty są widoczne od razu po pierwszym zabiegu. Zabieg polega na usuwaniu powierzchniowych warstw skóry lub zagrzaniu głębokich warstw skóry, które wymagają regeneracji.
Zabieg jest przeznaczony dla Pacjentów, którzy chcą cieszyć się gładką, napięta i jędrną skórą bez przebarwień.

Laserowa stymulacja porostu włosów 6D

Toksyna Botulinowa

Toksyna botulinowa, inaczej jad kiełbasiany, to toksyna wytwarzana przez bakterie (laseczki) jadu kiełbasianego. Toksyna botulinowa działa poprzez blokowanie połączeń między zakończeniami nerwów, a unerwionymi przez nie mięśniami, czyli blokuje tzw. synapsy nerwowo – mięśniowe. Nie dochodzi wtedy do skurczów porażonego mięśnia. 

Czego widocznym efektem jest wygładzenie zmarszczek. Toksynę botulinową stosuje się medycynie w leczeniu różnych chorób jak nadmierne pocenie się, zez. 

poprawa życia seksualnego i zapobieganie nietrzymania moczu

Terapia światłem

Urządzenie do terapii światłem jest opatentowanym urządzeniem medycznym. Klinicznie przetestowane i certyfikowane. System terapii może być stosowany przez wszystkich Pacjentów, ponieważ wyróżnia go szeroki zakres zastosowań na różne dolegliwości. Terapia światłem jest bezbolesna ma krótki okres zabiegowy oraz nie posiada skutków ubocznych. Jest to niezwykła terapia, która stymuluje naturalne mechanizmy obronne organizmu.

Mezoterapia Bezigłowa

Mezoterapię bezigłową wykonujemy przy użyciu nowoczesnego urządzenia, którego działanie oparte jest na zasadzie automatycznego naelektryzowania skóry przy pomocy mikroprądów. Mikroprądy wnikają w głąb skóry, co dodatkowo umożliwia aplikację substancji aktywnych w tkanki znajdujące się pod skórą. W trakcie pracy urządzenia na skórze zachodzi zjawisko elektroforezy (ruchu cząsteczek pod wpływem pola elektrycznego) i dzięki „punkt po punkcie” następuje wchłanianie wysoce skoncentrowanych serum w głąb skóry, do odpowiednich tkanek. Dzięki temu skóra jest nawilżona, nawodniona i zregenerowana. 

Fala Uderzeniowa

Terapia falą uderzeniowa to innowacyjna, nieinwazyjna i bezpieczna metoda. Fala uderzeniowa definiowana jest jako fala akustyczna, której ciśnienie rośnie do bardzo dużych wartości w krótkim czasie przenosząc energię na tkanki. Fala uderzeniowa ma wiele zastosowań w kosmetologii przede wszystkim wyróżniamy działanie przeciwbólowe, usuwanie cellulitu oraz nadmiernej tkanki tłuszczowej. Fala jest w stanie rozbijać zarastające zwłóknienia i zwapnienia wykazuje również działanie regeneracyjne – głównie poprzez zwiększenie produkcji kolagenu w wyniku mikrouszkodzenia tkanek oraz przekrwienia skóry podczas zabiegu. 

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej, zabieg ma na celu wstrzykiwanie bezpośrednio pod skórę preparatów leczniczych. 

Drenaż Limfatyczny

Drenaż limfatyczny wykonujemy przy użyciu nowoczesnego urządzenia, którego działanie polega na uciskaniu i pocieraniu skóry. Urządzenie dobiera odpowiedni tryb ruchów aby przemieścić nagromadzoną limfę, dzięki możliwości ustawiania odpowiednich trybów jesteśmy w stanie dobrać dla naszych pacjentów odpowiednią terapię aby likwidować obrzęki, poprawić krążenie chłonki, zniwelować cellulit. 

Fala akustyczna dla poprawy elastyczności skóry i usunięcia tłuszczu

Radio-frekwencja- na twarz i ciało liting i napięcie skóry

Zabieg na poprawę mięśni miednicy mniejszej

Odmładzanie rąk

zabiegi relaksujące na twarz

-6D Facial
-Yoga twarzy

Rozpocznij live czat
Dzień dobry, napisz do nas.