dr Gabriela clinic logo

Zabiegi na twarz i ciało

Doktor Gabriela Mercik to lekarz z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie medycyny estetycznej i dermatologii. Jej gabinety oferują szeroki zakres zabiegów medycznych związanych z starzeniem i naprawą skóry, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa pacjentom.

Jednym z popularnych zabiegów oferowanych przez dr Gabrielę Mercik jest mezoterapia igłowa. Polega ona na wprowadzeniu substancji aktywnych, takich jak kwas hialuronowy czy witaminy, bezpośrednio w skórę za pomocą cienkich igieł lub meso pistoletu( Mesogun). Ten zabieg pomaga w nawilżeniu, odżywieniu i regeneracji skóry, poprawiając jej elastyczność i jędrność.

Kolejnym zabiegiem, który dr Gabriela Mercik proponuje, jest terapia światłem laserowym. Wykorzystuje ona specjalne światło o określonej długości fali, które stymuluje produkcję kolagenu i elastyny w skórze. Dzięki temu skóra staje się bardziej jędrna, a zmarszczki oraz przebarwienia są redukowane a skóra jest naprawiona by na długie lata służyła człowiekowi- no to ona jest największym organem, który jeśli nie funkcjonuje prawidłowo zaburza funkcje całego organizmu. Pewnie nie zdawałaś sobie sprawy, że nadmierne opalanie może mieć wpływ na Twoją odporność lub budowę kości.

Wszystkie zabiegi wykonywane pod okiem  lub przez wyszkolony przez nią zespół osób, które wykonują zabiegi przepisane w trakcie konsultacji lekarskiej czy to online czy osobistej  z doktor Gabrielą Mercik . Są starannie dobierane do indywidualnych potrzeb i stanu skóry pacjenta, aby zapewnić najlepsze efekty przy zachowaniu bezpieczeństwa. Lekarka ta kładzie duży nacisk na profesjonalizm, precyzję i troskę o dobro pacjenta, co sprawia, że jej gabinety cieszą się uznaniem i zaufaniem pacjentów.

Wysoka jakość zabiegów i dbałość o dobro pacjenta to podstawa. Do tego otoczenie Parku Krajobrazowego Rud Raciborskich w pobliżu klasztoru Cystersów nadaje temu miejscu wyjątkową atmosferę i bogactwo zieleni a także tlenu, który może nawet spowodować zawrót głowy.

Dr.Gabriela Clinic oferuje nici liftingujące różnego rodzaju , stymulatory tkankowe, kwas hialuronowy, zabiegi 6D z wykorzystaniem lasera Erbium YAG i Nd YAG do naprawy skóry i jej niedoskonałości poczynając od bezoperacyjnego liftingu powiek poprzez lifting i naprawę skóry twarzy czy szyi lub ciała, stymulacja porostu włosów przy łysieniu, usuwanie nadmiernego tłuszczu z podbródka, bioder czy ud, usuwanie blizn potrądzikowych i samego rumienia, zamykanie naczynek , usuwanie porów, poprawa jakości skóry, usuwanie przebarwień posłonecznych czy hormonalnych.

Zabiegi na ciało

W Dr. Gabriela Clinic oferujemy szereg różnorodnych zabiegów na ciało, mających na celu poprawę jego wyglądu i kondycji. 

Oto kilka z nich:

1. Fale uderzeniowe: Zabieg polega na aplikowaniu fal dźwiękowych o wysokiej energii na obszary ciała, na których występuje cellulit. Fale te pomagają rozbijać nagromadzone tkanki tłuszczowej oraz stymulują procesy metaboliczne, co przyczynia się do redukcji cellulitu i poprawy napięcia skóry.

2. Drenaż limfatyczny: Jest to delikatny masaż, którego celem jest pobudzenie układu limfatycznego do wydalenia nadmiaru płynów limfatycznych z organizmu. Zabieg ten pomaga w redukcji obrzęków, poprawia krążenie krwi i limfy, oraz wspomaga proces detoksykacji organizmu.

3. Fala akustyczna: Zabieg ten wykorzystuje fale akustyczne do stymulacji procesów regeneracyjnych w tkankach. Pomaga to w poprawie elastyczności skóry, redukcji cellulitu, oraz w zwiększeniu jędrności i napięcia skóry.

4. Nieinwazyjny zabieg liposukcji Laser 6D®: Jest to nowoczesna metoda redukcji tkanki tłuszczowej, która nie wymaga interwencji chirurgicznej. Za pomocą laserowej technologii, tkanka tłuszczowa jest rozpuszczana i eliminowana z organizmu, co prowadzi do modelowania sylwetki i redukcji obwodów.

W naszym gabinecie oferujemy także zabiegi mające na celu poprawienie życia seksualnego oraz zapobieganie nietrzymaniu moczu. Te zabiegi są dostosowane do indywidualnych potrzeb i stanu zdrowia każdego pacjenta, a ich celem jest zwiększenie komfortu i poprawa jakości życia.

Zabieg Liftingu Oka, Twarzy i Szyi Laser 6D®

6D® Lift Laser to zaawansowana technologia medycyny estetycznej, która umożliwia naprawę, odmłodzenie i lifting skóry bez konieczności operacji chirurgicznej. Ten laser medyczny nowej generacji pozwala na efektywne zagęszczenie skóry, stymulację produkcji nowego kolagenu, redukcję zmarszczek, uniesienie powiek, powiększenie ust oraz inne bezoperacyjne metody zabiegów.

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy jest substancją, która występuje naturalnie w naszej skórze i jest odpowiedzialna za nawilżenie, elastyczność oraz objętość skóry. W medycynie estetycznej, kwas hialuronowy jest często wykorzystywany do wypełniania zmarszczek, modelowania ust, poprawy konturów twarzy oraz nawilżenia skóry. Istnieje kilka różnych rodzajów kwasu hialuronowego, które różnią się między sobą głównie stężeniem, lepkością oraz czasem działania. Preparaty z kwasem hialuronowym są bezpieczne, ponieważ są biozgodne z organizmem i nie powodują reakcji alergicznych.

Nici LIFTINGUJĄCE

Jest to zabieg, który wykonuje się za pomocą syntetycznych, monofilamentowych nici – włókien, które są wszczepiane pod skórę. Zaletą nici jest bardzo płynne przejście przez tkanki, dzięki czemu eliminuje się uszkodzenie struktur podczas zabiegu. Nici liftingujące stopniowo się rozpuszczają, dzięki czemu stymulują syntezę kolagenu oraz fibroblastów przez długi okres czasu. Zabieg zapewnia efekt liftingu, skóra jest gładka i napięta. 

Peeling Laserowy

Laserowy peeling skóry jest innowacyjnym zabiegiem wykonywanym za pomocą najnowszego lasera Fotona SP Dynamis. Peeling laserowy skóry daje nam nieporównywalne efekty zabiegowe w porównaniu do dotychczas nam znanych peelingów chemicznych i mechanicznych. Efekty są widoczne od razu po pierwszym zabiegu. Zabieg polega na usuwaniu powierzchniowych warstw skóry lub zagrzaniu głębokich warstw skóry, które wymagają regeneracji.
Zabieg jest przeznaczony dla Pacjentów, którzy chcą cieszyć się gładką, napięta i jędrną skórą bez przebarwień.

POPRAWIENIE ŻYCIA SEKSUALNEGO I ZAPOBIEGANIE NIETRZYMANIA MOCZU

Posiadamy najnowszy i najbardziej innowacyjnym fotel do wzmacniania mięśni Kegla, czyli mięśni dna miednicy. W Dr Gabriela Clinic wykorzystujemy go do przywrócenia kontroli nerwowo-mięśniowej u naszych Pacjentów. Urządzenie, wykorzystuje w tym celu technologię HIFEM, która opiera się na skoncentrowanej energii elektromagnetycznej, głębokiej penetracji i stymulacji całego obszaru dna miednicy tworząc pole magnetyczne.   

Terapia światłem

Urządzenie do terapii światłem jest opatentowanym urządzeniem medycznym. Klinicznie przetestowane i certyfikowane. System terapii może być stosowany przez wszystkich Pacjentów, ponieważ wyróżnia go szeroki zakres zastosowań na różne dolegliwości. Terapia światłem jest bezbolesna ma krótki okres zabiegowy oraz nie posiada skutków ubocznych. Jest to niezwykła terapia, która stymuluje naturalne mechanizmy obronne organizmu.

Mezoterapia Bezigłowa

Mezoterapię bezigłową wykonujemy przy użyciu nowoczesnego urządzenia, którego działanie oparte jest na zasadzie automatycznego naelektryzowania skóry przy pomocy mikroprądów. Mikroprądy wnikają w głąb skóry, co dodatkowo umożliwia aplikację substancji aktywnych w tkanki znajdujące się pod skórą. W trakcie pracy urządzenia na skórze zachodzi zjawisko elektroforezy (ruchu cząsteczek pod wpływem pola elektrycznego) i dzięki „punkt po punkcie” następuje wchłanianie wysoce skoncentrowanych serum w głąb skóry, do odpowiednich tkanek. Dzięki temu skóra jest nawilżona, nawodniona i zregenerowana. 

Fala Uderzeniowa

Dedykowany jest osobom z brakiem elastyczności skóry oraz cellulitem. Fala uderzeniowa hamuje proces starzenia, rozciąga tkankę, dzięki czemu skóra staje się jędrna i sprężysta, a także. 

Odmładzanie rąk

Śródskórne nawodnienie

Śródskórne nawodnienie twarzy jest zabiegiem, który ma na celu wstrzykiwanie bezpośrednio pod skórę preparatów leczniczych. To aktywne substancje i koktajle witaminowe, które mają poprawić kondycję skóry. Jest to jeden z ulubionych zabiegów gwiazd, które promienną i nawilżoną twarz tak chętnie prezentują później na czerwonych dywanach, zachwycając jej świeżością i blaskiem.

Drenaż Limfatyczny

Drenaż limfatyczny wykonujemy przy użyciu nowoczesnego urządzenia, którego działanie polega na uciskaniu i pocieraniu skóry. Urządzenie dobiera odpowiedni tryb ruchów aby przemieścić nagromadzoną limfę, dzięki możliwości ustawiania odpowiednich trybów jesteśmy w stanie dobrać dla naszych pacjentów odpowiednią terapię aby likwidować obrzęki, poprawić krążenie chłonki, zniwelować cellulit. 

FALA AKUSTYCZNA DLA POPRAWY ELASTYCZNOŚCI SKÓRY I USUNIĘCIA TŁUSZCZU

Dedykowany jest osobom z brakiem elastyczności skóry oraz cellulitem. Fala uderzeniowa hamuje proces starzenia, rozciąga tkankę, dzięki czemu skóra staje się jędrna i sprężysta.

FALA RADIOWA Z ULTRADŹWIĘKAMI

Jest to zabieg absolutnie rewolucyjny: pozwala modelować sylwetkę, zredukować tkankę tłuszczową oraz odmłodzić twarz. Urządzenie, którego używamy do wykonywania zabiegu, jako jedyne pozwala jednoczesne stosowanie fal ultradźwiękowych i kontrolowanego nagrzewania tkanki, co zapewnia jednolite pobudzenie cząsteczek. 

Toksyna Botulinowa

Toksyna botulinowa, inaczej jad kiełbasiany, to toksyna wytwarzana przez bakterie (laseczki) jadu kiełbasianego. Toksyna botulinowa działa poprzez blokowanie połączeń między zakończeniami nerwów, a unerwionymi przez nie mięśniami, czyli blokuje tzw. synapsy nerwowo – mięśniowe. Nie dochodzi wtedy do skurczów porażonego mięśnia. 

Czego widocznym efektem jest wygładzenie zmarszczek. Toksynę botulinową stosuje się medycynie w leczeniu różnych chorób jak nadmierne pocenie się, zez. 

Rozpocznij live czat
Dzień dobry, napisz do nas.