ODMŁADZANIE RĄK
Zabieg 6d® laserem

ODMŁADZANIE RĄK

Odmładzanie rąk to był trudny temat do tej pory.
Błędem w sztuce było odmładzanie twarzy bez odmładzania szyi czy rąk ponieważ niewiele w medycynie estetycznej było do zaoferowania przez wiele lat.
Brakowało produktów i technik by odnawiać bardzo cienką skórę, z niewielką ilością tkanki tłuszczowej, narażoną na działanie czynników zewnętrznych i zmian temperatury.
Obecnie mamy kilka terapii do wyboru- profhilo- żel z kwasem hialuronowym powoduje nawodnienie i stymulację kolagenu. Musi być podawany cyklicznie w krótkim czasie do 3 razy by wytworzył odpowiednią ilość kolagenu. Najlepiej w 4 tygodniowym odstępie.
Zabieg 6D laserem odmłodzenie, regeneracja i stymulacja nowego kolagenu -bezboleśnie i bez czasu rekonwalescencji. 

Zabieg można powtarzać. By usunąć przebarwienia spowodowane wiekiem lub zniszczeniem posłonecznych tzw. plamy starcze lub wątrobowe możemy wykonać zabieg najnowocześniejszym laserem Star Walker, który rozbije hiperpigmenty i pozostawi jasną skórę bez brązowych plam.
Peeling enzymatyczny spowoduje złuszczanie powierzchni skóry i nawodnienie tkanki podskórnej – polecany przed specjalnym wyjściem lub imprezą typu Red Carpet.
Podawanie kwasu hialuronowego lub mezoterapii igłowej nawilży skórę i wypełni braki objętości na grzbiecie dłoni a także jeśli jest taka potrzeba – każdego palca.
Podaje się wypełniacz ( kwas hialuronowy) po znieczuleniu kremem znieczulającym. Zabieg taki wykonuje się raz -dwa razy w roku.
Używanie zaś kosmetyków z linii dr Gabriela- kremu do rąk, magic rain czy body balm spowoduje, ze dłonie będą zabezpieczone, nawilżone a małe zmarszczki znikną a przecież o to nam chodzi by zachować dobry wygląd dłoni jak najdłużej bo niestety nie ma mody noszenia rękawiczek jak to było 100 lat temu, by ukryć prawdziwy wiek. Teraz mamy możliwości, technologie i wiedzę jak to zrobić by wyglądać pięknie a dłonie nie zdradzały naszego wieku, jeśli same tego nie chcemy.

Zalety zabiegu

Bezbolesny. Nieinwazyjny. Brak okresu rekonwalescencji. Naturalny efekt. Bez użycia skalpela. 

Zalecenia po zabiegu

Nawilżać i nawadniać skórę produktami z linii Dr. Gabriela.

Codzienne pielęgnacja

 Od razu po zabiegu można wrócić do czynności dnia codziennego. 

Bolesność zabiegu

Pacjenci odczuwają ciepło podczas zabiegu i delikatne pieczenie. 

Dla komfortu naszych Pacjentów przy zabiegu używamy specjalistycznego urządzenia, które chłodzi miejsce zabiegowe.

Przeciwwskazania do zabiegu

Ciąża i karmienie piersią. Stany zapalne skory opryszczka. Stany alergiczne skory.  

Choroby skory. Otwarte rany na skórze. Choroby nowotworowe.

Czas zabiegu

od 30 do 40 minut

Zdjecie przed i po

ODMŁADZANIE RĄK
Zabieg 6d® laserem
Rozpocznij live czat
Dzień dobry, napisz do nas.