POPRAWIENIE ŻYCIA SEKSUALNEGO, ZAPOBIEGANIE NIETRZYMANIA MOCZU oraz Zabieg na poprawę mięśni miednicy mniejszej

Posiadamy najnowszy i najbardziej innowacyjny fotel do wzmacniania mięśni Kegla, czyli mięśni dna miednicy. W Dr Gabriela Clinic wykorzystujemy go do przywrócenia kontroli nerwowo-mięśniowej u naszych Pacjentów. Urządzenie, wykorzystuje w tym celu technologię HIFEM, która opiera się na skoncentrowanej energii elektromagnetycznej, głębokiej penetracji i stymulacji całego obszaru dna miednicy tworząc pole magnetyczne.   

 

Mięśnie dna miednicy u kobiet są kluczowe w przebiegu akcji porodowej. Dobrze wzmocnione, nie tylko ułatwiają poród, ale i przyspieszają regenerację mięśni po urodzeniu dziecka. Regularnie ćwiczone i stymulowane, a zatem silne – odgrywają dużą rolę w podnoszeniu satysfakcji z życia seksualnego i intensyfikują orgazm. W Dr Gabriela Clinic, u pionierki medycyny estetycznej, Doktor Gabrieli Mercik – dbamy przede wszystkim o zdrowie i komfort naszych pacjentów – w każdej sferze ich życia – również seksualnej. Zbyt słabe mięśnie Kegla, szczególnie po ciąży mogą przyczyniać się do nietrzymania moczu. Wiąże się to z wstydliwym w naszym kraju tabu, o którym w naszych klinikach rozmawia się bez wstydu. Osłabione mięśnie Kegla podczas kichania, śmiechu czy wysiłku fizycznego np. w siłowni powodują niekontrolowany wypływ moczu.  

Zalety zabiegu

Ćwiczenia mięśni Kegla zalecane są jednak nie tylko kobietom. U mężczyzn wyścielają miednicę i mają ogromny wpływ na sprawność seksualną. Regularne zabiegi na naszym specjalistycznym fotelu mogą w przyszłości pomóc uniknąć zatem połykania popularnych tabletek na potencję. Po co niszczyć wątrobę, skoro w trakcie kilku sesji możliwe jest wzmocnienie erekcji, zwiększenie ilości nasienia, kontrolowanie wytrysku, intensyfikowanie orgazmu oraz jak w przypadku, kobiet – uzyskanie pomocy w nietrzymaniu moczu? W Dr Gabriela Clinic stawiamy na innowacyjne i jak najbardziej naturalne rozwiązania, na pierwszym miejscu stawiając zdrowie naszych Pacjentów.  

specjalistyczny fotel, który wykorzystujemy w Dr Gabriela Clinic to urządzenie, które wykonuje za nas niezwykle intensywny trening mięśni dna miednicy. Sam zabieg trwa około 45 minut i jest bardzo komfortowy – nie trzeba się do niego rozbierać i jest całkowicie bezbolesny.  

efekty

Pierwsze efekty poczujecie Państwo po 2-3 zabiegach. Są to: -wzmocnienie mięśni Kegla 
-redukcja problemu nietrzymania moczu 
-zwiększenie libido 

Jeden zabieg to tak jak rok ćwiczeń mięśni dna miednicy!

Siłownia dla mięśni dna miednicy dostępna jest w Dr Gabriela Clinic w Białym Dworze. Nie wstydź się swoich problemów z nietrzymaniem moczu. Załatwimy je na siedząco.  

Rozpocznij live czat
Dzień dobry, napisz do nas.