Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa twarzy jest zabiegiem, który ma na celu wstrzykiwanie bezpośrednio pod skórę preparatów leczniczych. To aktywne substancje i koktajle witaminowe, które mają poprawić kondycję skóry. Jest to jeden z ulubionych zabiegów gwiazd, które promienną i nawilżoną twarz tak chętnie prezentują później na czerwonych dywanach, zachwycając jej świeżością i blaskiem.

Niektóre pacjentki mówią o mezoterapii, że to absolutny przełom w pielęgnacji i medycynie estetycznej. To doskonały sposób na redukcję cellulitu jak i sposób na zapobieganie nadmiernego wypadania włosów. Mezoterapia igłowa stosowana na twarz pozwala zredukować zmarszczki, nawodnić i odżywić skórę “od środka”. Bardzo szybko zauważa się efekt zagęszczenia i napięcia skóry. Warto wspomnieć, że zabieg wspomaga również mikrokrążenie, co stymuluje komórki do produkcji nowych włókien kolagenowych. 

Mezoterapia igłowa skóry głowy

Przeciętny człowiek ma na głowie około 100 tysięcy włosów. Włosy, jak ich posiadacze zresztą, mają różne cykle rozwoju w związku z tym prawie zawsze mamy mniej więcej taką samą gęstość. Każdego dnia tracimy około 100 włosów i jest to całkiem naturalne – bo jeżeli włosy są zdrowe – w miejscu każdego utraconego natychmiast wyrasta kolejny. Niewielkie ilości, które znajdujemy na szczotce czy grzebieniu nie powinny zatem martwić. 

Łysienie nie jest domeną mężczyzn i w mniej więcej 20% dotyczy kobiet. Włosy uchodzą bez wątpienia za kobiecy atrybut zatem ciężej znoszą one problem wypadania włosów. Warto udać się wówczas do dermatologa lub poddać mezoterapii skóry głowy.    

Mezoterapia igłowa, którą wykonujemy w Dr Gabriela Clinic to jedna z najpopularniejszych i najskuteczniejszych metod leczenia wypadania włosów. Za pomocą iniekcji – serwujemy skórze głowy nanopeptydowy koktail, który działa pobudzająco i aktywująco.  

efekty

  • zdrowsze i mocniejsze włosy 
  • lepiej odżywiona skóra głowy 
  • redukcja wypadania włosów 
  • szybsza regeneracja i odrastanie włosa
Rozpocznij live czat
Dzień dobry, napisz do nas.