ZDROWA SKÓRA BEZ SKALPELA.

Twój styl

Twój Styl, marzec 2022. 

Doktor Gabriela Mercik, pionierka nieinwazyjnych i innowacyjnych zabiegów laserowych, przygodę z medycyną zaczęła ponad 20 lat temu. Nie leczyła jeszcze wtedy dolegliwości skórnych – walczyła o serca. Dziś, mimo że przygodę z kardiologią w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu u boku profesorów Religii i Zembali dawno zakończyła – zdobywa serca pacjentów i pacjentek na całym świecie. Dzisiaj, cały świat przyjeżdża poddawać się najnowocześniejszym i najbardziej zaawansowanym zabiegom medycyny estetycznej do jedynej na świecie Polki, która otworzyła własną klinikę na prestiżowej, londyńskiej Harley Street. I drugą – w Polsce, w Białym Dworze.

Medycyna estetyczna zainteresowała Doktor Mercik w momencie, gdy zachorowała na raka piersi pracując jako lekarz w Północnej Irlandii, w Belfaście. Pragnąc odwrócić skutki chemioterapii, zainteresowała się nanopeptydami i metodami stosowanymi na porost włosów. Dzisiaj jest królową odwracania skutków łysienia bez potrzeby przeszczepiania ich. Zaprojektowała wiele autorskich zabiegów laserowych w tym np. Laserowy lifting twarzy 6D, wiele innowacyjnych technik, które zamiast zmieniać twarz – podkreślają naturalne piękno. Miłość do medycyny łączy z miłością do sztuki. Stawia na balans między wyglądem naturalnym a karykaturalnym. Zabiegi stworzone przez Dr Gabrielę to pokaz jej pionierskich umiejętności i wiedzy jako lekarza. Zamiast zmieniać całkowicie rysy twarzy pacjentów – Dr Gabriela wirtuozersko koryguje błędy Matki Natury, stawiając przede wszystkim na naturalny wygląd i zdrowie pacjentów. Każdy z nich traktowany jest indywidualnie, a ich potrzeby rozpatrywane pod względem wieku i możliwości jakie lekarz może osiągnąć w gabinecie. Dlatego zabiegi Dr Gabrieli są dobierane niemal jak kreacje haute couture i tworzone na miarę.  

W klinice w Londynie, docenionej przez wybitne osobowości świata kultury, sztuki i medycyny,doktor Gabriela stworzyła również wielokrotnie nagradzaną i wyróżnioną nawet w magazynie Tatler – IT LIST, autorską linię kosmetyków Dr Gabriela Skincare. Jest to połączenie innowacyjnych składników aktywnych z latami doświadczenia i potrzebami skóry by spektakularnie ją nawilżyć i odmłodzić. 

Dr Gabriela nie prowadzi kliniki “tylko dla gwiazd”. To miejsce, w którym, jak w życiu, stawia na równowagę pomiędzy pięknem, a zdrowiem. Nie znajdziecie tu zabiegów, które nie przynoszą efektów lub nie są potwierdzone badaniami klinicznymi. Dr Gabriela Clinic to świątynia naturalnej urody, w której oferuje się nieinwazyjne zabiegi należące do przyszłości w medycynie estetycznej. Są to między innymi:  

– lifting laserowy twarzy i szyi 6D

– autorski zabieg liftingu twarzy i szyi lub ciała nićmi PDO

-powiększanie ust laserem bez powikłań i opuchnięć  

-usuwanie obrzęków po mastektomii poprzez drenaże i masaże ciała  

-laserowa stymulacja porostu włosów 6D

-lifting oka  laserem 6D w 15 minut (zamiast blefaroplastyki)

-laserowa korekta nosa  – wyszczuplanie nosa

– nowoczesne zabiegi na skórę

– ujędrnianie ciała 

– usuwanie nadmiernego tłuszczu

– profilaktyka nietrzymania moczu

– usuwanie naczynek, pajączków i wszelkich niedoskonałości skory

– leczenie trądziku laserem

Ogromna empatia do pacjentów, miłość do wykonywanego zawodu, a przede wszystkim niesamowity apetyt na życie i wybitna pokora, pozwoliły Doktor Gabrieli osiągnąć sukces, o którym do tej pory wielu marzyło, ale niewielu się udał. Doktor Gabriela wciąż kształci setki specjalistów w zakresie medycyny estetycznej. 

W czasach social mediów, gdzie co krok, zawstydza się nasze ciała – Dr Gabriela je celebruje i wykorzystuje swoją wiedzę i umiejętności, aby jej pacjenci mogli “starzeć się z godnością” – i świadomością na temat własnego zdrowia. Co roku z wielką dumą wspiera akcje charytatywne i ambitnych Polaków. I gdy polskie kliniki medycyny estetycznej dopiero odkrywają Laser Fotona 4D, Dr Gabriela – mając go wciąż w swojej ofercie – oferuje już bardziej zaawansowany zabieg przy pomocy Lasera 6D, który jest oferowany i wykonywany tylko w naszej klinice. “Bo królowa polskiej medycyny estetycznej jest tylko jedna” – jak mówią o niej pacjenci, bo to oni są najważniejsi. 

zdrowa skóra bez skalpela

More
articles

Rozpocznij live czat
Dzień dobry, napisz do nas.