Relacja z obchodów pierwszej rocznicy otwarcia Dr. Gabriela Clinic w Białym Dworze i  związanej z tym wizyty księżnej Yorku Sarah Ferguson w Polsce w 2021 roku

obchody pierwszej rocznicy otwarcia dr Gabriela Clinic

W niedzielne popołudnie 11 września br., w Białym Dworze k. Rud Raciborskich  zorganizowana została niezwykła uroczystość upamiętniająca ubiegłorocze otwarcie kliniki medycyny estetycznej Dr. Gabriela Clinic w Białym Dworze (gmina Kuźnia Raciborska). Przypomnijmy, że  w ubiegłym roku, z tej okazji na zaproszenie Doktor Gabrieli Mercik  do Polski przybyła księżna Yorku Sarah Ferguson. To właśnie księżna Yorku, na prośbę swej wieloletniej przyjaciółki (jak sama określa Doktor Gabrielę Mercik)  dokonała wówczas uroczystego otwarcia tego ekskluzywnego miejsca,  Co ciekawe, podobnie jak w Londynie, także i tutaj w Polsce niemal od pierwszych dni powstania klinika cieszy się ogromną popularnością i uznaniem swoich pacjentów. Pierwszymi ambasadorami Dr. Gabriela Clinic w Polsce byli: Anna Kalczyńska, Halina Rowicka, Paulina Biernat i Stefano Tarrazino. Na niedzielną uroczystość przybyły zatem nie tylko ambasadorki marki: Anna Kalczyńska oraz Halina Rowicka (która na zawsze zapisała się w sercach widzów swą niezapomnianą rolą w serialu „ DOM”), ale także mnóstwo znamienitych gości  m.in. ambasador Andrzej Brajter z małżonką, wiceprezydent Będzina Anna Drzewiecka, znana w świecie projektantka Ewa Zbaraszewska, profesor Michał Zembala czy brytyjski artysta Daniel Lismore. Podsumowując, w tym malowniczo położonym miejscu tego dnia nie zabrakło przedstawicieli świata mediów, polityki, biznesu, sztuki oraz medycyny i nauki.

Wydarzeniu towarzyszyło wspominanie nie tylko dnia otwarcia kliniki, ale także kolejnych wizyt księżnej, których inspiracją z pewnością stała się wrześniowa wizyta członkini Brytyjskiej Rodziny Królewskiej w Białym Dworze. Warto w tym miejscu dodać, że w trakcie tego roku Doktor Gabriela Mercik wraz z księżną Sarah Ferguson uruchomiły ogromną machinę pomocy dla ofiar wojny na Ukrainie. Ponadto, jako że ze względu na swoje osobiste doświadczenia Doktor Gabriela Mercik w szczególny sposób wspiera kobiety zmagające się z nowotworami piersi, tylko na przestrzeni minionego roku zorganizowała w swej klinice szereg wydarzeń  ( także profilaktycznych) poświęconych tej ważnej tematyce. Miała także swój udział w finansowaniu szczytnej idei onkoczepka dla pacjentów szpitala w Starachowicach.

Przybyli w niedzielę goście mogli nie tylko kosztować wyśmienitej kuchni zespołu Andrzeja Polana „Polana Smaków”, wspaniałych słodkości pochodzących z cukierni „ Coś słodkiego”, ale także zostali sowicie obdarowani prezentami ufundowanymi przez sponsorów oraz właścicielkę kliniki. Z pewnością do historii przejdzie też występ przybyłej z Wiednia, niezwykle utalentowanej polskiej solistki Aleksandry Szmyd, wyjątkowe wykonanie „ Stu lat” przez Izabelę Kopeć oraz koncert znanego w świecie saksofonisty  Chrisa Malińskiego. 

Serdecznie zapraszamy Państwa na kolejne wydarzenia i inicjatywy organizowane przez Doktor Gabrielę Mercik. 

More
articles

Rozpocznij live czat
Dzień dobry, napisz do nas.