W najnowszym wydaniu magazynu ELLE sposoby na ujędrnianie ciała, ale o tym opowiemy Wam w przyszłym tygodniu. Wracamy z regularnymi wpisami i poradami zdrowotnymi. Dlatego dzisiaj opowiemy Wam o… fotelu BTL Emsella! 

Elle

BTL EMSELLA jest najnowszym i najbardziej innowacyjnym fotelem do wzmacniania mięśni Kegla, czyli mięśni dna miednicy. W Dr Gabriela Clinic wykorzystujemy go do przywrócenia kontroli nerwowo-mięśniowej u naszych Pacjentów. Urządzenie, wykorzystuje w tym celu technologię HIFEM, która opiera się na skoncentrowanej energii elektromagnetycznej, głębokiej penetracji i stymulacji całego obszaru dna miednicy tworząc pole magnetyczne.   

Mięśnie dna miednicy u kobiet są kluczowe w przebiegu akcji porodowej. Dobrze wzmocnione, nie tylko ułatwiają poród, ale i przyspieszają regenerację mięśni po urodzeniu dziecka. Regularnie ćwiczone i stymulowane, a zatem silne – odgrywają dużą rolę w podnoszeniu satysfakcji z życia seksualnego i intensyfikują orgazm. W Dr Gabriela Clinic, u pionierki medycyny estetycznej, Doktor Gabrieli Mercik – dbamy przede wszystkim o zdrowie i komfort naszych pacjentów – w każdej sferze ich życia – również seksualnej. Zbyt słabe mięśnie Kegla, szczególnie po ciąży mogą przyczyniać się do nietrzymania moczu. Wiąże się to z wstydliwym w naszym kraju tabu, o którym w naszych klinikach rozmawia się bez wstydu. Osłabione mięśnie Kegla podczas kichania, śmiechu czy wysiłku fizycznego np. w siłowni powodują niekontrolowany wypływ moczu.  

Ćwiczenia mięśni Kegla zalecane są jednak nie tylko kobietom. U mężczyzn wyścielają miednicę i mają ogromny wpływ na sprawność seksualną. Regularne zabiegi na fotelu BTL EMSELLA mogą w przyszłości pomóc uniknąć zatem połykania popularnych tabletek na potencję. Po co niszczyć wątrobę, skoro w trakcie kilku sesji możliwe jest wzmocnienie erekcji, zwiększenie ilości nasienia, kontrolowanie wytrysku, intensyfikowanie orgazmu oraz jak w przypadku, kobiet – uzyskanie pomocy w nietrzymaniu moczu? W Dr Gabriela Clinic stawiamy na innowacyjne i jak najbardziej naturalne rozwiązania, na pierwszym miejscu stawiając zdrowie naszych Pacjentów.  

Fotel BTL EMSELLA, który wykorzystuje Doktor Mercik to urządzenie, które wykonuje za nas niezwykle intensywny trening mięśni dna miednicy. Sam zabieg trwa około 45 minut i jest bardzo komfortowy – nie trzeba się do niego rozbierać i jest całkowicie bezbolesny.  

Pierwsze efekty poczujecie Państwo po 2-3 zabiegach. Są to: 

-wzmocnienie mięśni Kegla 

-redukcja problemu nietrzymania moczu 

-zwiększenie libido 

Jeden zabieg to tak jak rok ćwiczeń mięśni dna miednicy!

Siłownia dla mięśni dna miednicy dostępna jest w Dr Gabriela Clinic w Białym Dworze. Nie wstydź się swoich problemów z nietrzymaniem moczu. Załatwimy je na siedząco.  

More
articles

Rozpocznij live czat
Dzień dobry, napisz do nas.