4 sposoby, aby udoskonalić swoje usta

Dr gabriela Clinic polska

Pulchne usta to jedna z najbardziej pożądanych cech urody naszych czasów,zwłaszcza u kobiet. Zmysłowość nie jest tajemnicą dla współczesnych kobiet, ponieważ jesteśmy zachęcani do przyjęcia naszej seksualności. Usta pozwalają nam wyrażać uczucia i intymność, nic więc dziwnego, że kobiety chcą je wzmocnić. Łuk Kupidyna znajduje się pośrodku górnej wargi, gdzie końcówki łuku stykają się z kolumnami fitralnymi, tworząc zdefiniowany kształt łuku, który, jak się uważa, jest repliką łuku Kupidyna, Boga miłości. Doktor Gabriela może zdefiniować łuk Kupidyna i dostarczyć soczystych ust, które będą pasować do Twojej urody.

Kaniula

 Jest to bezpieczna alternatywa dla tradycyjnych wypełniaczy skórnych, dzięki czemu możesz zwiększyć objętość bez dramatu. Wypełniacze skórne przebijają skórę ostrymi igłami, aby dotrzeć do tkanki, w którą wstrzykuje się wypełniacz, podczas gdy kaniule mają okrągłą, tępą końcówkę. Malutka igła jest używana do wykonania małego nacięcia na powierzchni skóry, ale po tym okrągła końcówka przejmuje kontrolę i delikatnie wnika w tkankę bez szkody. Igły przebiją wszystko, co stanie im na drodze, takie jak żyły i naczynia krwionośne. Kaniula pozwala nam wyczuć każdy opór i znaleźć bezpieczniejszą drogę do tkanki, aby zminimalizować siniaki i obrzęki. Są też dłuższe, więc możemy wypełnić kilka obszarów tylko z jednego punktu wejścia, powodując mniej urazów skóry, czy musimy mówić więcej? Ciesz się długotrwałymi rezultatami przez 6-8 miesięcy.

Wzmocnienie laserowe 6D

Chcesz mieć soczyste usta, ale boisz się igieł? Zabieg laserem 6 D jest więc dla Ciebie. Mówią, że nie ma bólu, nie ma zysku, ale dzięki naszemu laserowemu powiększaniu ust nikt nie musi cierpieć w imię piękna. Zaawansowana technologia laserowa jest wykorzystywana do stymulacji produkcji kolagenu, aby nadać ustom pełniejszy wygląd. Delikatne impulsy ciepła mogą celować w komórki odpowiedzialne za błonę śluzową ust. Nieinwazyjny zabieg zapewni Ci naturalny wygląd. Aby osiągnąć maksymalne efekty, zalecamy zabieg raz w miesiącu przez 3 miesiące, a następnie raz na 3 miesiące w celu utrzymania wspaniałych ust.

Nici do ust

 Nici są wprowadzane przez małe nacięcie po bokach ust, aby określić zewnętrzną krawędź ust, szczególnie łuk Kupidyna. Nasze usta są wykonane z bardzo cienkiej skóry, więc wraz z wiekiem są jednym z najbardziej wrażliwych  miejsc,które wykazują pierwsze oznaki starzenia. Struktury PDO natychmiast podniosą i ożywią Twoje usta, aby udoskonalić Twoje niedoskonałości. Cud wielozadaniowości będzie działał za kulisami, stymulując kolagen, elastynę i kwas hialuronowy, aby uzyskać młodzieńczy wygląd, długo po rozpuszczeniu się nici przez 6-8 miesięcy.

Rosyjskie usta

Ta technika służy do uzyskania subtelnych ust w kształcie serca, które naturalnie występują u pięknych Rosjanek, jeśli nazwa jeszcze tego nie zdradziła. W przeciwieństwie do zwykłych wypełniaczy, rosyjskie usta uzyskuje się poprzez wstrzyknięcie pionowo w każdą wargę od podstawy, działając od wewnątrz na zewnątrz, aby usta. Zalecamy tę procedurę osobom wypełniającym po raz pierwszy, ponieważ priorytetem jest wzrost, a nie objętość dla miękkich, młodzieńczych, naturalnych ust przez 6-8 miesięcy.

More
articles

Rozpocznij live czat
Dzień dobry, napisz do nas.