Lider w nieinwazyjnych i nieoperacyjnych zabiegach medycyny estetycznej. Witamy w naszej ekskluzywnej klinice estetycznej. Zapewniamy naszym pacjentom leczenie i zabiegi ukierunkowane na najdoskonalsze wyniki.

Dr Gabriela Mercik- Polkę, jest założycielką i właścicielką luksusowej Kliniki Medycyny Estetycznej w Londynie na Harley Street 56. Od niedawna oferuje swoje ekskluzywne zabiegi w Polsce.

Dowiedz się więcej

W naszej klinice udostępniamy szeroką paletę zabiegów kosmetycznych i medycznych, zaprojektowanych z troską o Ciebie i Twoje zdrowie. Poznajmy się.

Dowiedz się więcej

Zapraszamy do dołączenia do naszego VIP klubu. Dowiedz się jakie korzyści otrzymasz!

Dowiedz się więcej

Odkrywamy Twoje piękno

W naszej klinice udostępniamy szeroką paletę zabiegów kosmetycznych i medycznych, zaprojektowanych z troską o Ciebie i Twoje zdrowie. W przeciwieństwie do niektórych innych klinik – nie jesteś na „taśmie fabrycznej”. Nasza doświadczona dyrektor medyczna, dr Gabriela Mercik, lub jeden z naszych ekspertów zapozna się z Tobą i poświęci Tobie niezbędny czas, by poznać Twoje potrzeby.

Chcesz poprawić wygląd bez użycia skalpela i uzyskać oszałamiający efekt naturalnego piękna? Odpowiedzią jest Laser 6D Platinum – autorska metoda opracowana przez Dr Gabrielę Mercik

Dowiedz się więcej

Mezoterapia jest metodą naturalną, dającą długotrwałe rezultaty – koryguje zmarszczki, przywraca gładkość skóry, szybko poprawia kondycję i wygląd skóry.

Dowiedz się więcej

Zabieg Beauty Lift Face z nićmi PDO to rewolucyjna, nowa i bezinwazyjna technika liftingu twarzy, szyi i linii żuchwy, która przywraca młodzieńczy wygląd.

Dowiedz się więcej

W klinice Dr Gabrieli dysponujemy szeregiem metod stymulujących proces odmładzania i wzrostu włosów.

Dowiedz się więcej

Opinie klientów

Zarezerwuj wizytę

Odkrywamy Twoje piękno